Çift Kıyım (Double Chop) Ot Silaj Makinası

ÖZBUDAK Double Chop (Çift Kıyım) Ot Silaj Makinası tüm yeşil yem bitkilerinin (arpa, buğday, yulaf, çavdar, fiğ, yonca gibi) silaj yapımında kullanılır. ÖZBUDAK Double Chop (Çift Kıyım) Ot Silaj Makinası ile bu tip bitkileri ideal boyutta parçalar ve saklayabilirsiniz. Böylece yeşil yemin olmadığı mevsim dilimlerinde sadece mısır silajı ve endüstriyel yemlere muhtaç kalmadan hayvanlarınızın beslenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanısıra bitkilerin yeşil zamanlarında da günlük biçim yaparak hayvanlarınıza sağlıklı ve besin değeri yüksek yemler yedirebilirsiniz.

 

ÖZBUDAK Double Chop (Çift Kıyım) Ot Silaj Makinasının üzerinde bulunan dayanıklı ve yüksek performanslı ve tamamen kendi üretimimiz olan şanzıman kutusu sayesinde traktörünüz ile yorulmadan rahat bir biçimde silaj yapabilirsiniz.

 

ÖZBUDAK Double Chop (Çift Kıyım) Ot Silaj Makinasının özel çelikten üretilmiş hareketli bıçakları biçme işlemi sırasında sert bir cisim ile karşılaştığında geriye atarak kırılmayı minimuma indirmektedir. Yine çok özel çelikten üretilen kıyıcı bıçaklar biçilen materyali ikinci kez kesim yaparak sağlıklı silaj boyutunun yakalanmasını sağlar.

 

ÖZBUDAK Double Chop (Çift Kıyım) Ot Silaj Makinası sahip olduğu hidrolik sistem sayesinde makinanın bacasının kaldırılması, bacanın sağa sola dönüşü, şapkanın aşağı yukarı hareketi ve makinanın biçim yüksekliğinin ayarı çok rahat bir biçimde yapılmaktadır.

Çalışma Genişliği1500 mm
Ağırlık1100 kg
Genişlik2500 mm
Uzunluk1850 mm
Yükseklikmm
Ortalama Kesme Boyu5-8 cm
Parçalayıcı Bıçak Sayısı32 adet
Kıyıcı Bıçak Sayısı8 adet
Traktöre Bağlama3 nokta asma
Güç İhtiyacı45/60 kw/hp
Tekerlek2 adet (175 x 70 R13)
Traktör Kuyruk Mili Devri  540 rpm

Copyright © 2024
Özbudak A.Ş.
Tüm hakları saklıdır.

İletişim

Kaymakçı Mh. Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi Caddesi No:1
Ödemiş / İZMİR / TÜRKİYE

ozbudak@ozbudak.com.tr

+90 232 543 19 58