İki Sıra, Sıra Bağımsız Mısır ve Ot Silaj Makinası

Genel itibariyle piyasada en çok kullanılan traktör gücü 65 ile 90 beygir arasıdır. Böyle olunca, sıra bağımsız silaj makinası almaya karar veren çiftçinin en büyük problemi traktörünün güç olarak yetersiz olmasıdır. ÖZBUDAK sıra bağımsız silaj makinaları güç gereksinimi konusunda kendi rakiplerine göre sektörde bir çığır açmıştır. Gerçekten yaptığımız denemeler olsun, 65 beygir traktörlere satılan ve piyasada yüzlerce dönüm silaj yapan makinalar olsun bunu bizzat kanıtlamıştır. Çünkü ÖZBUDAK sıra bağımsız silaj makinaları traktörün markası ne olursa olsun 65 beygir güç ile çok rahat bir biçimde silaj yapabilmektedir. Bunların görüntülerini içeren videolar multimedya sayfamızda bulunmaktadır.

Ayrıca ÖZBUDAK sıra bağımsız silaj makinası tek sıralardaki en büyük problem olan ilk tarlaya girişteki yol açma derdine de son vermiştir. Bununla beraber tek sıralı makinalarda el ile besleme sonucu yaşanan büyük kazalar da ortadan kalkmıştır.

ÖZBUDAK markalı diğer ürünlerimizdeki gibi sıra bağımsız silaj makinalarımızın da yüzde yüzünü geniş makine parkurumuz ile kendi bünyemizde imal etmekteyiz. Şanzımanından bıçağına kadar makinanın tüm aksamı fabrikamızda üretilmektedir. Bunun için yedek parçada hiçbir yere bağlılığımız yoktur.

Makinamızın küçük beygirli traktörlerle çalışabilmesi elbette ki traktörlerin yakıtına da yansımaktadır. Traktörün marka modeli ne olursa olsun minimum yakıt ile çok iş yapmakta ve kullanıcısına hep bir artı kazandırmaktadır.

İş Genişliği1200 mm
Yükseklik4350 mm
Genişlik Arkada1870 mm
Genişlik Yanda3300 mm
Makine İş HızıYaklaşık 10 km/h
Biçme Düzeni Tambur Sayısı  1 adet
Kıyıcı Bıçak12 adet
Savurucu12 adet
Traktör Kuyruk Mili Devri540 / 750 / 1000 rpm
Ağırlık1240 kg
Lastik Ölçüsü175 x 70 x 13
İş Kapasitesi40-50 ton/h
Gerekli Traktör Gücü65 hp

Copyright © 2024
Özbudak A.Ş.
Tüm hakları saklıdır.

İletişim

Kaymakçı Mh. Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi Caddesi No:1
Ödemiş / İZMİR / TÜRKİYE

ozbudak@ozbudak.com.tr

+90 232 543 19 58